Finał Wielkanocnego Konkursu Plastycznego 21-03-2013

21 marca w Akademii Malucha odbył się finał Rodzinnego Wielkanocnego Konkursu Plastycznego. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Wszystkie wykonane prace spełniały techniczne wymagania regulaminu konkursu. Dzieci wykonały prace wraz ze swoimi rodzicami w domu a następnie przyniosły je do przedszkola. Organizatorzy konkursy mieli nie lada problem aby wybrać najlepsze rękodzieło i doszli do wniosku, że nagrodzone zostaną wszystkie prace. I tak biorący udział w konkursie dostali piękne dyplomy w kształcie pisanki wielkanocnej oraz prezent niespodziankę ufundowaną przez Radę Rodziców.

W sprawach zapisów prosimy o kontakt z Panią Dyrektor Renatą Trendewicz: Tel: 509 516 468   | Wizyty: 413749   | Realizacja: Studio Eline